pátek 1. dubna 2011

den

ahojte, tak jsem zase tu!! :)

občas si říkám, že se nic neděje... pak zjistím, že se toho událo hodně... anebo se všechno semele najednou...


dneska jsem si chtěla ze všech udělat srandu. Udělat nějakej vtípek, ale bohužel mě nic nenapadlo. Tak příští rok... :)

hned po dopsání ódy mi zas došlo pár věcí... z toho, co si vzpomínám, tak ještě to, že se mi líbí, že když je zima, tak se tu topí! :) nevím... chtěla jsem napsat, že belgičani jsou otužilý národ, ale ta návštěva, co tam byla, se tak netvářila. Tak jedině belgičani žijící ve španělsku.
štve mě, že na ně docela často vzpomínám. Né, že bych na ně vzpomínala v dobrým, nebo by se mi stýskalo... ale štve mě, že na ně musím občas myslet. nejradši bych ten týden vymazala z hlavy. I když to byla zkušenost. Ale štve mě, jak se mi v tý hlavě usadili.

dneska byl nabitej den. Zas jsem se toho moc nenaučila, ale byla jsem na španělštině, vyprala si prádlo, pověsila ho, poklidila si v pokoji, připravila si oběd, učila se, byla chvilku s klukama... a pak jsem dostala nabídku, jestli chci zůstat tady se učit, nebo je s nimi navštívit babičku, která je v Palmě v nemocnici... něvěděla jsem, co dělat, ale nakonec jsem se rozhodla pro nemocnici... už mě nebavilo furt sedět u notebooku, a navíc to měl být můj pracovní čas. I když to byla rodinná záležitost a M. říkala, že jenom zajdem do nemocnice, takže z Palmy nic neuvidím, tak jsem si říkala, že aspoň pomůžu s kluky, když budou otravovat.

říkala jsem si, jestli si nemám vzít foťák, ale když se nic nebude dít, tak jsem si řekla, že ne, a že si ty hory, co jsou po cestě, vyfotím zítra. No, jasněže to byla chyba. Vždycky si musím brát foťák!! Nakonec jsme se byli ještě projít v centru města, protože i v centru je ta nemocnice. Takže už to tam trochu znám a zítra is to snad projdu. Myslím, že budu mít čas :)

vraceli jsme se docela pozdě, a tak se rozhodlo, že se půjde někam jíst, aby to bylo rychlý. Z nabídky nakonec vyhrála čínská restaurace jejich známé - Marie. Tak to bylo taky zajímavý, ale dobrý a přišlo mi to docela i levný :) jenom teda ta restaurace byla taková klidná, tak jsme museli hodně tišit kluky, což dalo trochu práce, ale docela se to nakonec podařilo a bylo to fajn.
A jako desert jsem měla výýýýbornou zmrzlinu posypanou ořechy opraženými v karamelu :) (záviďte) ;) :D
z restaurace jsme odcházeli v 22:15, takže nevím, jestli jsme ušetřili čas, ale určitě nějaké úsilí s přípravou večeře ano.

jinak ještě v autě přišla řeč na to, že mám řidičák. Tak se M. ptala, jak moc řídím a tak. Nakonec to dopadlo tak, že si to někdy vyzkouším, protože mají dvě auta a B. jezdí v létě na motorce. A až budou prázdniny, tak budou děcka chodit dopoledne na nějaký aktivity, které končí asi okolo jedné, kdy je největší vedro, takže i když to není šíleně daleko, tak je lepší jet autem. Takže bych je vyzvedávala. Tak jsem na to zvědavá, až půjdu někdy to auto vyzkoušet. Ani jsem jim neříkala, že jsem půlroku neřídila :D ale poprvé na automat a ještě k tomu tady ve Španělsku (Mallorce), kde skoro nikdo nebliká. To mě trochu vytáčí. Ale asi by to bylo dobrý. Protože kdybych tu nejezdila, tak bych neřídila rok. A jim to taky ulehčí. Tak jsem docela zvědavá, jak to bude.

Mějte se a držte mi palce na tu zkoušku!! teď v sobotu (kdy to asi čtete). Nejvíc se bojím psaní odborných textů a toho, že nevím, co mě v té zkoušce čeká. Ale doufám, že to dopadne dobře :)

nejstarší se pokoušel o autoportrét

Žádné komentáře:

Okomentovat

Thank you for your lovely comments!! If you have any questions, send me an email on travelwithgeorgie@gmail.com :)