úterý 31. července 2012

co se tu děje

Rodina dneska odjela na dovolenou, takže mám i já dovolenou. A to by mělo znamenat, že konečně budu mít čas, abych sem napsala. Ale to nemusí být pravidlo. Čas se těžko hledá. A poslední dobou jsem pořád něco dělala. S holkama - Anni a Inou, které se tu staly takový dvě moje nejlepší kamarádky, se kterýma podnikáme spontánní akce po večerech, kdy se nám nechce být doma, se dost často scházíme. V pátek jsme sledovaly zahajovací ceremonii olympijských her u Anni a plánovali sobotní návštěvu party, v sobotu jsme se u Iny připravovaly na party, v neděli jsem byla ještě s Inou v centru, a dneska byla večeře u mě. Baví mě to :) bohužel mi obě ve čtvrtek odletí - Ina skoro na 3 týdny, což znamená, že se pak uvidíme jen týden před mým odjezdem, Anni naštěstí jen na týden. Tak to asi budu mít zas víc času na články ;)


Jinak zítra se jedu podívat do Chelmsfordu. Ano, tam, kde jsem byla aupair před třemi lety. Ale nejedu navštívit rodinku, ale známé, kteří mi tam dělali náhradní rodinu a kde jsem i byla loni :) 

také díky tomu, že Ina odlétá, tak budu mít nějaké extra práce :) takže v sobotu budu pomáhat s narozeninovou oslavou a v neděli budu hlídat :) a možná pak budu mít možnost ještě pracovat pro jinou rodinu. Tak mi držte, ať mi to dopadne, protože každá libra se hodí :)
Tak se během týdne těšte na další články. Mám zas hodně fotek a těším se, až vám je ukážu :) nějaké jídlo a tak ;) páá!


PS: dneska jsem sledovala něco málo z olympijských her - gymnastika je teda hustá!1 komentář:

  1. to je fajn, že pojedeš navštívit staré známé (tam se určitě i dobře najíš ;-) ne, už mlčím) ... myslím na Tebe

    OdpovědětVymazat

Thank you for your lovely comments!! If you have any questions, send me an email on travelwithgeorgie@gmail.com :)