pondělí 23. července 2012

au pair cupcakesAhojte!! :)
tak se zase po nějaké době - pár dnech, ozývám.
Ne, že bych na vás nemyslela. Mám tu rozepsané dva články, ale nějak mi chybí ta správná myšlenka, abych je mohla dokončit. Tak snad někdy v budoucnu :)

Ale tak ve zkratce k posledním událostem. V pátek byl poslední den školy, takže začaly prázdniny. V sobotu, tu začalo léto :) hurááá :) V sobotu jsem byla zase v centru objevovat nová místa, takže fotky z toho budou snad brzo.

Dneska odjeli oba rodiče. Otec se vrací zítra večer a matka až v pátek. Takže dneska a zítra tu hospodařím s Christopherem sama. Není to tak špatný. On se docela zabaví sám, teď tu má sousedy, tak si hraje s nima...

Dneska měla jedna au pair narozeniny - všimla jsem si toho na facebooku, tak jsem se s jinou dohodla, že ji překvapíme. Já jsem ji pozvala do parku, že uděláme malý piknik, že i vezmeme děti a užijeme si to počasí :) já jsem ráno upekla svoje první cupcakes (netuším, jak se to řekne česky), Christopher mi s tím pomohl, a dopadly úplně úžasně!! :) použila jsem tento recept, který je i s videem, takže to je super :) jen teda to zdobení mělo být čokoládové, ale Christopher tam strašně moc chtěl dát nějaké jeho tajné ingredience, které mi nechtěl říct a měla jsem je pak uhodnout, tak jsem mu chtěla udělat radost a nechala jsem ho, takže to nakonec bylo čokoládovo-mentolové, což mě moc nebere, ale mělo to úspěch. Takže super! :) oslavenkyně si dokonce myslela, že byly koupený :D a byla moc potěšená :) jen teda svíčky nám nešly zapálit, protože foukal vítr :) ale bylo to moc fajn, byly jsme 4 aupair a 5 dětí, každé dítě teda v jiném věku, ale zvládlo se to :) sluníčko pařilo a možná jsem se i trochu opálila :) 

tak to je dnes vše, měla bych jít pomalu připravovat večeři. A zase příště!! :)


1 komentář:

  1. Tak těma cupcakes si mi ted udělala neskutečné chutě :D Vypadají krásně. Zavidím ti že si tak jdete všichni sednout i s děckama do parku. To já tu nikoho poblíž bohužel nemám. Co se týče těch hlidacích hodin navíc. Uplně tě chápu mám to stejně. Hlídám mnohem víc ale nedostanu ani korunu navíc. Ale zase jsou ke mě hodní....

    OdpovědětVymazat

Thank you for your lovely comments!! If you have any questions, send me an email on travelwithgeorgie@gmail.com :)