čtvrtek 19. července 2012

more words less pictures

Dneska bych ráda zase spíš něco napsala... zejména to, co se mi tady líbí :)

Líbí se mi tato část Londýna. Sice toho tady relativně není moc zajímavýho, ale máme tu pár parků - i docela hezkých, máme tu všechny obchody, co potřebujeme, a máme tu metro, které nás zaveze za půl hodiny do centra :)

Je tu hodně au pair, to je uplně super a skoro si na to nemůžu zvyknout. V úterý, se nás sešlo na kafe osm. to je teda prozatím nejvíc, co jsem zažila, ale to tam ani nebyli všichni, které znám :) je fajn, že všichni bydlíme docela blízko. S jednou au pair jsme si docela sedly ohledně toho, že se nám nechce furt utrácet za kafe nebo jídlo, i když ráda chodím na kafe, tak chodíme jen na procházky, nebo do parku. Třeba v úterý večer mi napsala sms, že se docela nudí, a jestli se s ní nechci projít. Ten den dokonce zrovna nepršelo a bylo teplo, a takže to nakonec byla skvělá večerní procházka! :)

Řekla bych, že to tady je docela bezpečná oblast, asi se nemusím tolik bát chodit tu v noci sama. v centru bych se absolutně neodvážila

V rodině se cítím dobře, jsou na mě hodní, za všechno mi děkují, já se tu docela flákám (teda zatím, příští týden budu pracovat mnohem víc), a já si to tu užívám :)

Kluk začal být v neděli (při jídle) trochu protivnej, ale jen na rodiče, tak se mnou to snad bude ok. Stále mám trochu problém ho nějak zabavit. V úterý jsme šli ze školy, tak jsem mu říkala, jestli nechce jít do parku, ale jeho odpověď byla, ať si nedělám starosti (don´t worry). To samé mi odpověděl, když jsem mu nabízela, že bychom si zahráli nějakou hru místo televize :D anebo mi to ale i říká, když mu nabízím pití :D ale nakonec jsem ho dostala v úterý na chvilku ven na zahradu a bylo to super a skoro jsem se pak i naučila žonglovat :)

Tak, to je prozatím všechno :) já se zas brzo ozvu ;)
Today I would like to write something for a change :) especially what I like here :)


I like this part of London. Although there are not many very interesting places but we have some parks - even nice ones, we do have all the shops we need and we have tube that takes us to the city centre in 30minutes.

There are many au pairs which is absolutely great. It´s something unusual for me compared to my previous experience :) On Tuesday we went for a coffee and we were eight. That´s the highest number of us that I have experienced but there were still missing some of my friends and many other aupairs here :) it´s nice that we live quite near to each other. With one aupair we agreed that we didn´ t really like spending so much money on coffes and meals even though I love to go for a coffee. But we just go for a walk or to the park. For example on Tuesday evening she texted me that she was quite bored and if I wanted to go for an evening walk. It was really nice day today, it didn´t rain!!! and it was warm so we had such a great time and got to know new places :)

I am far from being bored here! More likely the opposite ;)

I would say that this is quite safe area so I don´t have to be affraid going out in the night alone...that much. in the centre I wouldn´t probably leave the house :)
The family is still great, they treat me nice, thank me for everything I do and I have a good time here :)

So that´s all for now :) I will come back soon ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Thank you for your lovely comments!! If you have any questions, send me an email on travelwithgeorgie@gmail.com :)