čtvrtek 9. srpna 2012

soutěž // giveaway

protože ráda dávám dárky a posílám pohledy, tak jsem už od začátku tady sháněla něco malého, co bych mohla rozdat :) je to jen maličkost, ale věřím, že i maličkosti potěší :)

takže dneska je ve hře mini-bloček + pohled, a 2 další pohledy = 3 výherci :)

podmínka účasti, je komentář pod tímto článkem, do kterého mi napište, jestli jste někdy byli v Londýně a pokud ano, tak co vás tam nejvíce zaujalo. Pokud jste nebyli, tak mi napište, jestli a proč byste se sem chtěli podívat a co byste nejraději viděli ;)
k tomu pak připojte prosím své jméno, či přezdívku a pokud nemám váš kontakt, tak i email, abych vás mohla zkontaktovat v případě výhry :)
když mi dáte like na facebooku, nebo budete sledovat můj blog tady přes google, tak budu jen potěšena, ale není to povinnost :)

soutěž skončí 13.8.2012 v 20:00 mého anglického času = GMT 0

Hodně štěstí! :)because I like giving gifts and sending postcards, I have been looking for something small that I could give away gere :) and I did find something really small but I hope it will make someone happy :)

so today I am giving away a mini notepad + postcard and two other postcards of London which means that there will be three winners :)

the conditions: write a comment to this post where you include whether you have already been in London and if the answer is yes, tell me what did you like the most here. If you haven't been to London, tell me whether you would like to come and why and what would you like to see here ;)
please, also write your name or nickname and if I don't have a contact for you add your email so that I could write you when you win :)
if you like my page on facebook, or you follow my blog via GFC you will make me happy but you don't have to do that :)

the giveaway closes on 13th of August 2012 at 8pm my London time = GMT 0

Good luck!! :)

14 komentářů:

 1. V Londyne jsem jeste nidky nebyla a laka me presvedcit se na vlastni oci o vsech tech "uzasnych" obchodech a nakupnich moznostech, o kterych tu furt pisete. :-)

  Petra Karkule

  OdpovědětVymazat
 2. O' shizzle gznghar...Google Chrome jak vidím nespolupracuje, tak pokus č.2 s Internet Explorer.
  V Londýně jsem byl jednou a to se školním výletem na střední. Na městu se mi líbila ta rozmanitost, jelikož si myslím, že na své si příjde obdivovatel historie, tak i milovník moderny. Ale jelikož takto hledáš asi nápady, kam se ještě vydat, mohl bych doporučit the London Dungeon. Tam by sis mohla projít vcelku zajímavou zábavnou a strašidelnou formou Londýnskou temnou historií :)
  Pozdrav de la Republica Checa envia Aleš :)

  OdpovědětVymazat
 3. V Londýně jsem byla :-)už si to moc nepamatuju, ale líbilo se mi, jak tam mají různé čtvrti, které nevypadají jako metropole...zaujalo mě, jak se řidiči dvoupatráků vykličkujou v těch pidi uličkách... děsilo mě stísněný metro.
  Asi kdybych se tam vydala teď, vnímala bych to tam jinak než jako náctiletá s (pra)rodiči :-)

  OdpovědětVymazat
 4. V Londýně jsem byla asi tak 4roky zpátky. Byla jsem na tam výletě se školou a tím pádem to bylo takové hodně hektické, pořád nás někde tahali..:D Ráda bych se tam ještě podívala, ale už sama/s nějakou kamarádkou abych měla čas si to v klidu projít, prohlédnout někde posedět a nebýt na někom vázaná. Co si z toho výletu pamatuji nejvíce je moderní muzem, Milenium bridge, Museum Madame Tussauds a metro, které mě úplně fascinovalo-hlavně tda to, kolik má linek :D :D

  sestma01@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Londým jsem zatím nepotěšila svou návštěvou ale mám to rozhodně v plánu :D. Anglie mě jako tak láká celá. Nemám ani tak speciální místo ,které bych tam chtěla vidět. U mně jde spíš o tom tam být, poznat, zažít a užít :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Ešte som tam nebola a chcela by som sa tam pozrieť a verím, že tam určite zavítam. Anglicko mám rada

  fashionparadis@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 7. V Londýně jsem byla před lety se školou, ale byla to na můj vkus moc krátká návštěva. Nejvíce se mi líbil Tower, všechno jsem tam prolezla :)Moc ráda bych se tam vrátila, doufám, že se mi to příští rok poštěstí...
  Anička z Bene

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj, já v Anglii v životě nebyla.. :/ Právě podívat se a žít potom v Anglii je můj životní sen. Jsem naprosto posedlá vším, co se anglie týká. Hlavně ty jejich telefonní budky ♥ Haha :D Tak doufám právě, že co dodělám maturitu za dva roky, podívám se tam jako au-pair. :)
  Můj mail: nicol.colli@gmail.com

  Měj se hezky ;)

  OdpovědětVymazat
 9. V Londýně jsem byla pouze jednou a to na jazykovém kurzu. Byla to moje první zkušenost v anglicky mluvící zemi. Asi to bude znít divně, ale já se tenkrát zamilovala do "tube". Za 14 dní co jsem tam byla jsem se pěkně povozila. A celkově Londýn má skvělou atmosféru a pro mě je nejhezčí, když prší!

  OdpovědětVymazat
 10. Byla jsem dvakrát - poprvé 2008, kdy jsem spíš jen projížděla do Plymouthu (stihla jsem akorát Hyde Park a Buckingham palace a podruhé s kamarádkami 2011 na premiéře Harry Pottera - to už jsme těm památkám věnovaly mnohem víc času. Londýn a Anglie jako taková mě snad nikdy nepřestane fascinovat a souhlasím s Marií, londýnské tube si mě získalo, rozhodně víc, než to pražské, které mi spíš nahání hrůzu. Plánuji tam ještě letos znovu vyrazit - mám dva cíle - vidět muzikál Lion King na West Endu a novoroční ohňostroj nad Temží :-)
  Milena (winterangel@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 11. Ahoj, v Londýně jsem byla v roce 2000 v létě 10 týdnů jako au-pair (záskok za kamarádku, která si chtěla užít prázdniny doma). Byla jsem u židovské single HM, která se navíc týden před mým příjezdem rozešla s přítelem. Nevím, jestli to bylo způsobeno tím, že byla židovka (na druhé straně její matka byla fajn) nebo prostě jejím typem osobnosti, ale rozhodně jsem se v baráku necítila comfortable. Takže jsem vyrážela ven co to šlo. A milovala jsem anglické parky- sednout nebo lehnout si do trávy, číst si, odpočívat. Dodnes si pamatuju na jedno odpoledne asi dva týdny před odjezdem, jak jsem ležela v trávě, nade mnou zrovna letělo letadlo a já si hrozně přála být v něm, na cestě domů...

  OdpovědětVymazat
 12. Tak já tam byla, rok a půl :-) Nejvíc se mi líbilo na místech jako Camden, Covent Garden, London ZOO,...všechno bylo originální a nevšední, což oceňuju vždycky a všude :-) Zaujal mě životní styl, usmívající se prodavačky a řidiči autobusů, to, že si angličani věčně jenom nestěžujou jako češi, nehledaj za každou cenu důvody, proč to nebo to nejde, snaží se vidět život pozitivně, to mě hodně ovlivnilo :-)

  OdpovědětVymazat
 13. Ahoj v Londyne jsem byla 3x moc se mi tam libilo hlavne ta cistota na ulicich,double deckery a taxici.Mnohem vice se mi libilo v Bathu tam je to naprosto uzasny.Verim vsak ze Londyn je uzasny na nakupy ja tam moc nenakupovala spise v Camdenu.
  Vyhra je originalni:)
  andulindy@seznam.cz

  OdpovědětVymazat

Thank you for your lovely comments!! If you have any questions, send me an email on travelwithgeorgie@gmail.com :)