neděle 20. března 2011

sunny day

jé, tak nám už zase končí víkend :)


včera jsme šly unavit děcka do parku. Prostřední zase zlobil - jel na kole a je někde půl kilometru před námi, takže jsme o něm vůbec nevěděli.


Ale zahlídla jsem jednu tradici... vypadalo to jako poslední zvonění ;) až na to, že to byli lidi z  rozlučky se svobodou. Taky pískali a dělali rámus, byli převlečený a měli ceduli, že se ten a ten zítra berou a ať přispějeme 1euro a něco, že 1euro=1pusa...


zase jsem večer hlídala děcka, rodiče šli zas s někým na večeři, ale tentokrát to bylo ještě jednodušší, protože jsme se jenom koukali na film. 
A vzhledem k tomu, že do jejich pokoje to je po schodech a už jsou docela těžký, tak mi měli říct, až se jim bude chtít spát, že je odvedu do postele.
Tak nejmladší mi řekl docela brzo. Jenomže nejstarší se díval vedle na fotbal a já jsem o něm moc nevěděla, takže pak někdy usnul, ani nevim kdy.
Za to prostřední po skončení jednoho filmu vypadal ještě strašně čile a prosil mě o další, tak jsem mu ho pustila, ale po 15minutách taky usnul. No, co se dalo dělat ;)


na dnešek byla předpověď, že bude pršet... sice dopoledne bylo zataženo, ale odpoledne jsem chodila v tričku a nebe bylo skoro jasný.
měla jsem pozvání na oběd s rodinou. Původně jsem myslela, že s Fanny něco podnikneme, ale ona nakonec jela taky na ten oběd. Já byla trochu zmatená ze všeho, říkala jsem si, že bych mohla teda taky jet, ale pak jsem si nebyla jistá v kolikže to jedou, protože předtím ještě jeli na procházku a říkali mi, ať kdyžtak zavolám, že mě vyzvednou.
Tak jsem se nakonec rozhodla, že bych se měla víc hýbat a míň jíst a šla jsem k moři.
Vzala jsem to nějakou novou cestou, chtěla jsem trochu prozkoumat ty ulice, kterýma jsme projížděli jenom autem, ale docela jsem si zašla, pak jsem ještě hledala evangelickej sbor, kterej jsem si včera vygooglila, ale nenašla jsem ho, i když teď už vím, že jsem kolem tý ulice šla, ale neviděla jsem tam ten název právě a nebyla jsem si jistá... tak příště.

můj oblíbený výhled :)
jen tak po cestě: 


áááááááá... u moře ;))

takže jsem se vrátila asi v pět, úplně šíleně unavená, bolí mě nohy :D a asi 5minut po mně se vrátili oni z oběda. Je mi to trochu blbý, že jsem s nima nešla, i když je to můj volnej den, tak tam byla celá rodina. No, ale neva... příště. Prý jedli mořské potvory, takže jsem o nic nepřišla :D a ještě napíšu Fanny :) a zítra je zas škola a já furt nemam učebnici :(


asi budem dělat s nejstarší Fimo. Slíbila jsem mu, že dneska večer, jestli tu budu, tak to můžem zkusit :)


jo a dneska jsem si zas připojila mobil k počítači kabelem a zjistila, že to nejde. Tak jsem si myslela, že problém je v kabelu, ale ptala jsem se, jestli ho nemají, takže mam jiný, dobr, a furt to nefunguje. Tak nevím, co se děje, problém je asi bohužel v mobilu, nebo nevím :/

2 komentáře:

  1. ty fotky jsou nádherný!!!
    mimochodem, ta modrá Ti děsně sekne ;-)

    OdpovědětVymazat
  2. Krása Jiři! A jak Ti to sluší!! Super :o)

    OdpovědětVymazat

Thank you for your lovely comments!! If you have any questions, send me an email on travelwithgeorgie@gmail.com :)