úterý 15. března 2011

tak nějak + vítězi

musím přiznat, že se tu teď nějak nic moc neděje (ovšem, když tohle napíšu, tak se určitě zas rozepíšu:D)

otec odletěl včera ráno, asi do středy, do Madridu kvůli práci. Psala jsem tu, že pracuje pro KFC? :D nějak dohlíží na místní restaurace a tak. Nevím, co přesně uplně dělá. Řekl mi něco takovýho, že kontroluje. A doporučil mi nějakej online program na přehrávání hudby, že to dává do těch restaurací a je to dobrý. Je to vážně dobrý. Stáhnete si to do počítače, ale musíte být online, což je podle mě nevýhoda. A taky tam máte každých asi 1éminut reklamu, pokud si nezaplatíte premium účet asi 10euro měsíčně. Jmenuje se to Spotify. Ale o tom jsem tu nechtěla mluvit.

včera jsem sama vykoupala dva kluky! :Dnejmladší jel s M. k doktorovi, tak jsem tam první poslala jednoho a pak druhýho. Tím, že jsem na to nepospíchala, tak mi to přišlo všechno klidnější.

jinak mně přijde zajímavý, jak tady nosej ty školní uniformy, tak to není nějaký blbý oblečení. Občas to je něco i jako tepláky. No, tak oni v tom chodí pak celý dny. KAždej den teda maj čistý, což je pochopitelný a to měl i Cohen, ale ten se po škole vždycky převlíkal do sportovního. Tady prostě nic. A není nic zvláštního, když maj na kolenou záplaty. Viděla jsem to i na jejich spolužácích :D

včera jsme učili prostředního číst... podle mě je na to dost malej. Je mu nějak 4-5let, nejsem si uplně jistá. Oni to tu učí po slabikách. Sranda :D

dneska jsem vůbec nevěděla, co si mam dát k obědu. Je to docela vtipný, protože si "nemůžu" dát cokoliv, nebo nejíst. Můžu :D ale je mi blbý jim to říct, protože se mě skoro vždycky ptaj, co jsem jedla, i když jsem měla volnej den, tak se starali, co jsem jedla. S dobrým úmyslem, ale mně by bylo blbý říct, že jsem si dala pomeranč a toast se sýrem :D protože mi vždycky řikaj, jak si můžu udělt buď pizzu, nebo kuře, nebo..... :)

tak jsem si dneska udělala palačinky :) a dala si k tomu ovoce a ten jejich slazený jogurt :)

jinak jsem dneska volala do Palma de kvůli tomu certifikátu. Na internetu jsem nenašla dost informací a na jedné stránce bylo napsáno, že uzávěrka přihlášek je dneska, na druhé, že 19.3. Tak jsem tam teda volala a uzávěrka je 19.3 a i když jsem někde četla, že se můžu přihlásit mailem, tak mi paní v telefonu řekla, že se tam musim stavit osobně, co všechno mam dovézt, a že mam rovnou dovézt potvrzení o zaplacení. Tak to budu mít výlet do Palmy dřív, než jsem čekala. 

Takže jsem si zašla do Oficina de Turismo, poptala jsem se po autobusech, naštěstí docela jezdí, takže mam rozvrh autobus, teď musím všechno zařídit a nějak tam zajet :)

jinak včera jsem byla tady poprve běhat. Pro ty, co mě znaj a vědí, že běhání nesnášim, tak mi věřte! :D je to vážně takovej pocit, že když minimálně celý odpoledne jste s dětma v jedné místnosti, zavřený v baráku, tak jste tak přesezený, že potřebujete pohyb. A tadyto je nejjednodušší a nejlevnější možnost. Posledně mě to takhle chytlo v Anglii (2009). Taky jsem si po večerních babysittingách připadala hrozně. Ale tím, že byly náhodně a pak několikrát pršelo, tak jsem si na to moc nezvykla. Tady hlídám každej den, takže se pokusim běhat každej den. Teresa mě holt strašně vykrmila :D

(no, vidíte, kolik jsem toho zase napsala :D )
 


a k vyhlášení soutěže! :)

zúčastnilo se vás 12! :)

6 lidí by se nejradši podívalo na Mallorku, 3 Menorku, 2 Ibizu a 1 všechny tři ostrovy :)

no, mě dlouho lákala Ibiza... asi hlavně kvuli tomu názvu :D je takovej super! :) takže bych se tam ráda podívala. 
M. také zmínila, že v létě jezdívají na Menorku, tak snad mě vezmou s sebou:) přinejhorším vycestuju sama :)

vaše důvody byly skvělý. S hodně váma jsem souhlasila, s některými zasmála :)

a výherci? :)

tentokrát jsem losovala úplně tradičně. Jména napsala na lístečky

vložila do misky

a losovala :)a výherci jsou:

můj bratr! :)
který napsal:
zajímavý názor. Taky by mě zajímalo, jak jsi, brácho, na to přišel :) to mají na mapách vyznačené restaurace? :)
ale gratuluju! :)a pohled vyhráli:

Cominick

 jo, to je dobrej nápad :)


Karkule
hihi, tak s tímhle naprosto souhlasím! :D tady je vážně hodně německy mluvících lidí a hodně starých lidí. A zároveň vím, že se o Ibize mluví jako o ostrově diskoték. Pěkný :)


Míša V.
všimli jste si, že všichni vítězi, kromě Míši, by chtěli na Menorku? :)

tak kdo přijede jako první na návštěvu? ;)

takže vítězům ještě jednou gratuluju a pošlete mi svoji adresu na mail: cajikuk@gmail.com

:)

4 komentáře:

 1. nice blog!love it!
  come and check out my blog on:
  http://www.bloglovin.com/en/blog/2187105/glamourgirl
  http://glamourgirl-bg.blogspot.com
  or vote for me on:
  http://hypeed.com/ai30#p485

  OdpovědětVymazat
 2. hustě, gratulace všem...
  Jednou jsem ?konečně? nevyhrála.

  OdpovědětVymazat
 3. nad tím jsem právě přemejšlela, jak to tam máš s návštěvama? Může tam za Tebou někdo přijet nebo jaký je stanovisko rodinky?? A jak se tam pořád máš?? Já dneska začla s něminou a jsem na sebe teda zvědavá :D
  Míša V.

  OdpovědětVymazat
 4. Tak palačinky bych si dala taky :) a to s tím jídle znám ... taky, když jsem byla v Margate, tak mi Norma říkala, abych si vzala cokoliv a mně to přišlo blbé .... člověk se musí otrkat, to přijde, věř tomu!
  BTW: díky za pohled!!! Adresu jsem poslala :))

  OdpovědětVymazat

Thank you for your lovely comments!! If you have any questions, send me an email on travelwithgeorgie@gmail.com :)