čtvrtek 16. června 2011

méně textu, více obrázků č.4

kluci včera dostali želvu. Já z toho nebyla moc nadšená a přišlo mi skoro, jako by se všichni divili, že neskákám radostí, ale byla jsem v právu. Chudák želva. Furt jí zvedaj, nosej někam, včera jim spadla, dneska jí chtěl nejmladší dát napít, donesl si skleničku a rozbil jí, no prostě šílenost. A ještě k tomu je teďka snažte dostat do postele, nebo dělat něco. Jediný, co vidim pozitivní je, že si nekopou míčem, ale koukaj na želvu. Ale vážně na ní furt šahaj a tak. Chudák, musí být vystrašená...


ještě jedna zpověď... dneska jsme se s Fanny docela zapovídaly a dost jsme si postěžovaly na tu naši práci. Ona pracuje 11h denně!! (skoro celý den) ... to už není aupair. Já jich o prázdninách budu mít tak 10-11h taky. Ale obě se právě bojíme jim to říct, protože nechceme zkazit ten vztah, co s nimi máme. Ale zase jsme uvažovaly - co je lepší:
být tři měsíce naštvaná nebo si vytvořit napětí v rodině (nebo co to může způsobit). Tak jsme se dohodly, že prostě popřemýšlíme a uvidíme, jestli to budeme nějak řešit.


už mám fotky z toho jejich Canonu, tak sem dneska dám pár fotek, co jsem fotila já :)
...a na další dny víkendu sem naplánuju pokračování, abyste se měli na co koukat, zatímco my si budeme užívat na Menorce ;)
zajímavý úkaz, který jsem našla přímo nad sebou na obloze


tak se mějte hezky!!! (a napište mi, jak se vám líbí ty fotky) ;)


jinak díky vám všem, co chodíte na můj blog a čtete mé výplody, kdo mě večejně sledujete (pravý panel), a hlavně vy, kdo mi dáváte zpětnou vazbu a komentujete.
Předevčírem jsem odpovídala na nějaké komentáře tady na blogu a na počítadle návštěv blogu se mi ukázalo tohle krásné, jedno z mých nejoblíbenějších čísel:
tak díky a pěkný víkend! :)

6 komentářů:

 1. ha, španělské paneláky :-))) (4. fotka odspoda)
  držím palce, ať to dáte obě nějak do kupy!!
  ZJ

  OdpovědětVymazat
 2. Super fotky :) Kluci vypadají moc roztomile, ale díky tvým článkům vím, že nejsou žádní andílci.. :) Tak se drž!
  P.S. Radši bych si vybrala tříměsíční hypotetické napětí v rodině.. Ale samozřejmě - to ty tam ještě 3 měsíce budeš.. Zkus odhadnout, jestli rozumí tomu, že je to fér připlatit hodiny navíc..
  Tak zlom vaz! :)
  Péťa H.

  OdpovědětVymazat
 3. není zač ;-)
  chudák želva
  pěkný fotky

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 5. moc pekné fotky aj blog to ako píšeš ma zaujalo no a som zvedavá na tvoje dalšie čláánky

  OdpovědětVymazat

Thank you for your lovely comments!! If you have any questions, send me an email on travelwithgeorgie@gmail.com :)