sobota 2. července 2011

konec na Mallorce

ahojte, tak dnes se vám už ozývám z mého nového domova, ale tento článek bude ještě o posledních dnech na Mallorce...

V neděli jsme si s Fanny užívaly naší poslední volnou neděli dohromady. Zašli jsme si tentokrát jenom do Burger Kinga na jídlo, projely se na kole a strávily nějakou dobu na pláži. Bylo to super, dost jsme se bavily a byla sranda. Myslím si, že sdílení problémů ohledně rodiny nás hodně sblížilo, teď jsme měly nové téma a taky už jsme se prostě nějakou dobu znaly. Na té pláži, to bylo ten den, co mi volal můj budoucí hostotec.
Fanny se byla poprve podívat na hradbách :)


Burger King :)

v pondělí i úterý jsem měla děcka víc. V úterý dopoledne se k nám stavila Fanny, tak jsme šli s klukama do parku, pak domů, na poštu, kde já jsem si odeslala domů batoh plný věcí - 5kg za 40euro!!!! pak jsme se ještě stavili v práci M., kde jsem si vytiskla informace ohledně letu. 
Večer jsme šli do restaurace, jakože večeře na rozloučenou a dva nejstarší měli zůstat u tety a já bych se mohla vyspat. Jenomže teda když odjeli, tak za chvilku volaj, že nejstaršího bolí břicho a že bude spát doma. A když jsme tam byli, tak se začal prostřední taky rozhodovat, jestli nepůjde spát domů, nakonec teda vlezl do auta, ale jakmile jsme se rozjeli, tak začal brečet, že chce spát u tety. Ale už bylo pozdě.
To přispělo k tomu, že už jsem se začala těšit, až odtamtud vypadnu.
naposledy jsem si dala svůj oblíbený recept - Terta de manzana :)Ve středu byl svátek a nepracovalo se, ale M. potřebovala k doktorovi, takže mě to nějak neovlivnilo. Tak jsem si teda přivstala, když zústali doma, ale dokonce jsem v kuchyni byla o 5minut dřív, než se oni vzbudili. A protože byl svátek, tak jsme šli na oběd k babičce. podávalo se něco jako paella. Prostě rýže s mořskejma potvorama. Tak jsem si dala polévku. Pak ještě mandlovou domácí zmrzlinu, meloun, a mandlový koláč :)
Večer byla nějaká akce v přístavl, díky tomu svátku a ještě předtím šla rodina na večeři do KFC se spolužáky nejstaršího. Ptali se mě, jestli chci jít taky, tak jsem přemýšlela jak to udělám a nakonec jsem zůstala doma, balila se a před desátou se vydala naposledy pěšky do přístavu. 
Byla tam nějaká kapela, která zpívala hity od ABBA. Já jsem se původně chtěla raději vyspat, ale Fanny mě strašně přemlouvala, abychom se naposledy viděly, že jsem se teda vydala. A nelitovala jsem.

hostující týpci...

hustej klavirista :)

tancující unavený děcka :)
Bylo to hezký, užít si ten večer před odjezdem, místo nerózního balení a truchlení "doma". Ta večerní procházka byla super, i když jsem byla docela už mrtvá z únavy a bolely mě nohy. Tam ta kapela - tak šlo to. Hudebníci dobrý, zpěvačky tak průměr. Byly tam všechnymožné atrakce a stánky, tak jsme si to s Fanny prošly. Já jí donesla 2tílka, který jsem měla na sobě asi jednou a už bych je asi nenosila (stály každý 2eura), moji nejoblíbenější čokoládu Lindt, slevu 1euro do našeho oblíbeného obchodu Müller a asi 30obálek (prostě jsem si jich koupila moc :D ).
Takže jsme pak procházely ten trh, já koukala na prstýnky, chtěla jsem si nějaký koupit, dva jsem si vybrala a Fanny nedala jinak, než že mi je zaplatí, jako dárek na rozloučenou. Tak jsem jí řikala, že si na ní aspoň vždycky s nima vzpomenu :)
Pak jsme si zašly - já na palačínku a ona na vafli, do jednoho stánku, pěkně si to vychutnaly, pozorovaly lidi a prostě užily ten večer.


3 komentáře:

  1. Jak můžeš chodit v těch džínách, to nechodím ani já tady při 25°:-D :-D
    ZJ

    OdpovědětVymazat
  2. na obou fotkách Ti to děsně sekne :-P já bejt chlap a nepříbuzná...

    OdpovědětVymazat

Thank you for your lovely comments!! If you have any questions, send me an email on travelwithgeorgie@gmail.com :)