čtvrtek 7. července 2011

už týden

věřte nebo nevěřte, ale už jsem tady týden!!
mně se to teda moc nechce věřit. Strašně rychle to uteklo.
Teda ty první čtyři dny utekly hrozně rychle a od pondělí už to bylo horší... ale to je jedno :)

ve středu, kdy jsem psala naposledy jsem byla připojená na internetu v tom obecním domě, ale byla jsem tam jenom hodinu, protože tam potom zavírali. Taktak jsem stihla dát ten článek na blog.
Tak jsem se vydala pomalu domů, ale pak jsem si vzpomněla, že jsem si chtěla koupit šampon.
Tak jsem se vrátila do toho supermarketu Super, kde jsem minule zahlédla Pantene (moje oblíbené a poslední dobou jediné používané šampony). Jenomže když jsem tam pak na to koukala, tak jsem zjistila, že mají jenom kondicionéry. Tak mi řekněte, co to je. Šampony Pantene neměli. Měli Elvive, ale pro kudrnaté, nebo barvené vlasy. Nevím, jestli na tom tak moc záleží, ale když už si kupuju dražší šampon, tak bych radši, aby byl na moje vlasy. Tak jsem si nakonec koupila jenom ten kondicionér.
Šla jsem se ujistit, jestli ten Spar vážně zavřeli, protože tam byly taky šampony. A asi je vážně zavřený. Odpoledne tam právěže vyndávali zboží do náklaďáku. Nevím proč. Já radši Spar, než Super :/
Pak jsem se tam začala rozhlížet a v jednom malém parčíku jsem si všimla, že je lavička. Tak jsem se tam na chvilku posadila a zkusila jsem se podívat, jestli tam chytnu nějakou wifi. Je to skoro hned vedle toho obecního domu, ale tam si myslím, že wifi při skončení vypínaj. Ale chytla jsem naštěstí wifi z té hospody, která je teda ale dost dál. To teda dokazuje, že ta wifi na Mallorce byla dost divná, protože když jsem od ní byla metr, tak už jsem měla jenom 2 čárky z 5.
Takže jsem ta, aso hodinu seděla na lavičce s notebookem na kolenech a dodělávala jsem si věci na internetu.
Ne, že by se mi nechtěl platit ten džus, ale prostě mě do toho podniku nebaví chodit. Cejtim se tam tak divně a nevím proč.
Pak do toho parčíku přišla nějaká holčička a bez rozpaků mi pak začala něco povídat a komunikovat. Ani se nedivila, co tam dělám s notebookem. Pak mi něco ještě předváděla a tak :)
No, takže mám asi nové místo na wifi, i když to je trochu divný tam být :D ale naštěstí tolik lidí okolo nechodilo a nikdo mě tu nezná, že? :D

Jo a taky jsem našla na facebooku zprávu od M. (hostmatka z minulé rodiny). Ptala se, jak se mám, jak jsem dorazila a že děkuje za fotky, které jsem poslala a jestli bych nemohla ještě poslat ty z Menorky. Tím bylo myšleno, že jsem dala fotky na facebook. Já jsem tam dala i Menorku, ale neoznačila jsem jí tam, tak si toho asi nevšimla.
No, bylo to takový divný, nevěděla jsem, co napsat. Napsala jsem, že se mám dobře. Nebudu přece psát, že se mám skvěle a mnohem lépe, než u nich, že? :D i když u nich jsem se měla, hlavně ze začátku, taky fajn. Pak jsem se ptala, jak se mají oni a o těch fotkách. Ani jsem se nezeptala na Ameriku. Nevím.
Fanny jsem psala dlouhou zprávu o tom, jak se mám a pak jak se mají oni a tak... dočkala jsem se docela krátký odpovědi, kde jsem se toho moc teda nedozvěděla, jenom že se má fajn a že na tomkřtu a tak, co byl v neděli, nebyl hostotec (z mý rodiny) a že mi to říkala. Ona mi totiž furt říkala, že ne,ůžu odjet tak brzo, co bude přece M. dělat s těma děckama, když ona je kmotra a B. tam určitě nebude, tak kdo bude ty děti hlídat. Já řekla, že prarodiče a že to není moje starost, ať si to nějak vyřešej. Ale Fanny to strašně řešila. No, tak teda nevím, co se tam děje. Snad příští zpráva bude delší.

Začínám tu mít komplexy. Přijde mi to neuvěřitelný, ale ty všichni lidi u bazénu jsou neuvěřitelně hubený :D jakože fakt skoro všichni (těch pár starších dam mi moc sebevědomí nepřidá) :D Asi ti, co nejsou tak hubený, mají taky komplexy a radši tam nechodí...
ale ono to nekončí jenom u hubenosti. Oni totiž všichni uměj dokonale plavat, protože tady každej jde aspoň nějakou dobu na lekce plavání.
Já nemůžu říct, že bych žádný neměla. Ve druhý a třetí třídě, jsme jeli párkrát a tam jsme se učili plavat. Ve druhý třídě jsem byla neplavec, ve třetí poloplavec a zakončila jsem to uplaváním 50m (2 bazény) a skočením z 3m skokánku. Celej život jsem si pak nadávala, že jsem se neodvážila na ten 5m, protože už jsem nikdy nedostala příležitost si to zkusit...
no, takže v podstatě jsem skončila v poloplavcích a to nic přebornýho není :D plavat umím, plavala jsem dřív ještě hodně ráda, pamatuju si, že ještě v páté třídě, jsem si v Portugalsku 2 týdny macximálně užívala bazén. Ale pak jsem v primě začala nosit brýle = v bazénu jsem moc neviděla a od tý doby jsem ho už tolik nevyhledávala.
Teď sice mám čočky, ale musím se strašně hlídat, aby mi nevypadly, což taky není nejpříjemnější... nojo, to je moje story. A z toho vyplývá, že bych se strašně ráda naučila hezky plavat, aby to i hezky vypadalo a chtěla bych se naučit skákat hezkou šipku do vody :)
tak snad někdy budu mít přílležitost se zapsat na nějaký hodiny plavání. Třeba v Liberci budu trénovat, když budu mít bazén blízko.

chtěla jsem tu napsat ještě něco o dnešních výlevech Marie, ale asi to nechám na příště. Nemám na to sílu :)
tak pá :)


Žádné komentáře:

Okomentovat

Thank you for your lovely comments!! If you have any questions, send me an email on travelwithgeorgie@gmail.com :)