2012: novoroční zpověď

I když melancholik jsem maximálně z 5%, Nový Rok mě skoro vždy uvede do takové nostalgické, melancholické, skoro až pesimistické nálady. Nevím, jestli to je dozvuk oslav a uvedení do reality, uvědomování si dalších věcí před sebou více, než rekapitulování prožitého roku, obavy z budoucnosti, nebo jen další normální den, který se jen zdánlivě zdá výjimečný.
Pro mě to většinou bývá to uvedení do reality. Začínám si uvědomovat blížící se zkoušky, nejen školní, ale i životní. Všichni chceme nový rok začít dobře, pozitivně, a proto se ze sebe snažíme vydat to nejlepší, i když se nám vůbec nechce a raději bychom zalezli pod peřinu a všechny těžší dny prospali.

Minulý rok byl plný změn. Byl neuvěřitelný a naučil mě mnoho. Větší část jsem strávila v cizině. Poprvé v životě jsem nechala propadnout letenku. Absolvovala jsem 5 letů, žila jsem na 5-ti různých místech - od jednoho týdne až po čtyři měsíce. Udělala jsem si certifikát z angličtiny, byla jsem přijata na TUL a už jsem udělala i jeden zápočet :) Potkala jsem spoustu skvělých lidí, jak v zahraničí, tak v Čechách, kteří mi pomáhají uvědomit si, kým chci být a jaká chci být… Prožila jsem několik velkých zmatků v mé hlavě, ale věřím, že pokaždé jsem se rozhodla správě. I když jsou věci, kterými bych se nepyšnila, na které nerada vzpomínám, nebo které bych teď udělala jinak, tak nic bych nevrátila. Vím, že se musely stát, že mi pomohly v určitém smyslu a že teď by bylo všechno jinak, kdyby se to nestalo. A já nechci měnit to, kde jsem. Jsem šťastná.

Tak buďte i dobře naladěni vy a užijte si všechno, co vám tento rok přinese :)Tak alespoň krátká obrázková rekapitulace roku 2011 :)
Anglie - Chelmsford


Španělsko - Costa Brava

Španělsko - Barcelona

Španělsko - Mallorca - Alcúdia

Španělsko - Menorca
Španělsko - Cotos de Monterrey
Španělsko - výlety: Madrid, Toledo
Španělsko - Barcelona
v Čechách - návštěva Prahy
život studenta v Liberci :)
výlet s kamarády na Ještěd
PS: nejhorší bylo vybrat těch pár fotek... :) víc jich je kdyžtak na facebooku anebo tady v předchozích článcích :))

Komentáře

 1. Tak proto my dvě si tak rozumíme...my to cítíme naprosto stejně!
  I když to není až taková novina, což? :)) Mám Tě ráda!

  OdpovědětVymazat
 2. :D :D :D to teda není novina, ale je fajn to vědět! :)) Já tě mam taky ráda! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Super shrnutí a nádherný fotky! :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Super shrnutí a nádherný fotky! :-)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Thank you for your lovely comments!! If you have any questions, send me an email on travelwithgeorgie@gmail.com :)