LONDON: Natural History Museum


Co se tu teď děje? Většinu dní po večerech (a i přes dny, pokud jsem nepracuju) podnikám něco s Anni, nebo jinýma aupairkama. Strašně se mi to tady líbí - furt se něco děje, když člověk chce. A já jsem tu potkala skvělý lidi, hlavně teda Anni a Inu, se kterýma si vždycky napíšeme sms a za 15 minut máme sraz. To mi bude chybět doma. Tam je vždycky všechno mnohem komplikovanější. Ale to už jsem tu asi zmiňovala :) Takže večer, kdy bych seděla jen u internetu, jako dnes, se mi už dlouho nepoštěstil :)

Minulou středu 15.8.2012 jsem měla volno, tak jsem se vydala do Natural History Museum, setkala jsem se opět s jednou aupair z Islandu, tak to bylo taky milé, ona bydlí v Notting Hillu, což zní úžasně, ale chudák tam nemá v okolí žádný aupairky, nebo aspoň o žádných neví.
Muzeum rozhodně doporučuji. Je to především obrovská krásná stará budovat. Ale jinak je zajímavé, obrovské, vhodné pro děti, je tam hodně interaktivních věcí, kde můžete porovnávat zvuky afrických a indických slonů, studovat, kde se různé druhy vyskytují atd.
také jsme viděly i dinosaury, a toho velkého hrozivého... :-O
starý strom // very old tree


What's happening is that most of the days I spend my evenings (and sometimes even days if I am not working) hanging out with Anni or other aupairs. I really like it here - there is always something happening if one wants. And I met such a great people here. Especially Anni and Ina who I usually just text and we are meeting in 15 minutes. But I think I have already mentioned that :) but I will miss this at home. There everything seems complicated. So I haven't had that kind of evening when I sit at home and browse the internet and write on my blog :)

But last Wednesday on the 15th of August I went to the Natural History Museum. I met up with one icelandic aupair again so that was nice. She lives in Notting Hill which is amazing but unfortunately there are no aupairs. Or at least none she would know about which is quite sad and she always has to go somewhere to meet with people.
I would definitely recommend visiting this museum. Firstly because it's in a beautiful and huge old building. But it's also very interesting, big and suitable also for children as there are some interactive things where you can for example compare the sounds the indian and african elephants make. Or see where different species live etc.
We also saw the dinosaurs and the one big and scary... :-O

Komentáře